Wyjątkowy klimat Poddąbia

Poddąbie to niewielka nadmorska miejscowość, mieszka w niej niecałe 40 osób. Jedynie w sezonie letnim liczna osób zwiększa się. Poddąbie jest jedną z niewielu rybackich wiosek, która do dzisiaj zachowała swój pierwotny charakter. Innym miejscem nad Bałtykiem, które posiada podobny klimat spokoju i wyciszenia są Łazy (więcej informacji znajdziecie na jakpokonacszatana.pl/odwyk-od-zgielku-w-lazach) Podczas, gdy inne wsie – kurorty, niezbyt się od siebie różnią, Poddąbie wyróżnia się swoim starodawnym, rybackim klimatem. Dzięki temu z roku na rok liczba turystów odwiedzających wieś rośnie.

Większy ruch turystyczny naturalnie wymusza rozwój miejscowości. W pewnym momencie utraci ona swój wyjątkowy klimat, a co za tym idzie utraci dotychczasową atrakcyjność. Dopóki jednak wieś jest niewielka, warto skorzystać z możliwości spędzenia w niej chociażby kilku dni urlopu. Jej niedający się porównać do niczego innego klimat, na pewno na długo pozostanie w pamięci. Nie bez znaczenie jest tez nienaruszona i godna pozazdroszczenia przyroda. Lasy i wybrzeża nie widziały tu wielu turystów, a więc są o wiele czystsze, niż te w najpopularniejszych polskich kurortach. Jeżeli jednak specyfika miejscowości nie przypadnie komuś do gustu, zawsze istnieje możliwość potraktowania Poddąbia, jako bazy noclegowej do wypadów turystycznych do Słupska (więcej informacji znajdziecie na slupsk.pl). Oddalone zaledwie o kilkanaście kilometrów miasto, posiada bogatą kilkusetletnią historię. Nie brak w nim zabytków oraz sezonowych wydarzeń, które stanowią również ciekawe atrakcje turystyczne. W samym Poddąbiu znajdują się trzy opcje noclegu. Baza noclegowa jest naprawdę imponująca, jeżeli weźmie się pod uwagę rozmiary i liczebność wsi (więcej informacji znajdziecie na meteor-turystyka.pl). Pierwszą z możliwości noclegu są luksusowe apartamenty na Promenadzie Słońca. Istnieje możliwość wynajęcia apartamentów dwupokojowych, trzypokojowych, jak również apartamentu dwupoziomowego. Poza noclegiem ośrodek oferuje swoim gościom restaurację i wiele innych ekskluzywnych rozrywek. Kolejną opcją jest wynajęcie jednego z domków letniskowych na ulicy Wczasowej. Domki mają ciepłą wodę, łazienkę, kuchnie i telewizor. Teren, na którym się mieszczą jest ogrodzony, posiada parking i plac zabaw dla najmłodszych. Czterysta metrów dalej znajduje się plaża i morze. Ostatni ośrodek to należący do sieci ośrodków wczasowych – Lazur. Jest to zdecydowanie największy i najbardziej rozbudowany kompleks. Składa się on z kilku budynków. Lazur proponuje spersonalizowane oferty dla klientów indywidualnych i dla letników kolonijnych. Specjalne programy pobytu przygotowano także dla rodzin, firm, osób starszych oraz grup dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>